Avaleht Eesti elu ISADEPÄEV JÄÄAJA KESKUSES! Pühapäeval tähistatakse Jääaja Keskuses isadepäeva
ISADEPÄEV JÄÄAJA KESKUSES! Pühapäeval tähistatakse Jääaja Keskuses isadepäeva

ISADEPÄEV JÄÄAJA KESKUSES! Pühapäeval tähistatakse Jääaja Keskuses isadepäeva

Selle aasta isadepäeval on kõikidel huvilistel võimalik osa võtta 8. novembril kell 11 ja kell 14 toimuvatest teematuuridest “Isad looduses”. Milline isa on looduses kõige laisem? Millised loomad/linnud aitavad oma järglasi kasvatada? Milline isa jääb oma perega looduses elu lõpuni? Milline oli koopameeste roll peres? Neile ja paljudele teistele küsimustele annab sulle vastuse Jääaja Keskuse giid.

Lisaks teematuuridele on koos isadega võimalik ennast proovile panna. Ühele perele antakse puidust mudelauto ehitamiseks vajalik materjal ning vahendid. Olemasolevatest tükkidest saab ehitada endale äge puidust auto. Autosid saab ehitada alates kell 10:00 kuni autosid jagub. Inimeste ohutuks hajutamiseks saab korraga autosid ehitada kuni neli perekonda jooksva järjekorra alusel.

Jääaja Keskuse giid Jaak Alekand lisas: ,,Isasid tuleb meeles pidada iga päev, mitte ainult isadepäeval. Jääaja Keskuses on hea võimalus isadepäeval perega aega veeta. Osa saab võtta põnevatest teematuuridest, mida varem pole toimunud, ja auto ehitamisest. Kui teematuurist ja auto ehitamisest on kõht tühjaks läinud, siis Jääkaru kohvik pakub isade auks sel päeval ka maitsvaid pannkooke.’’

Jääkaru kohvikus on isade auks ka pannkoogi pühapäev!
Isadepäeval on kõikidele isadele Jääaja Keskusesse sissepääs tasuta!

8. novembril on Jääaja Keskus avatud kell 10:00-17:00, Jääkaru kohvik kell 12:00-16:00. Tule koos perega ja veeda vahva isadepäev Jääaja Keskuses!