Avaleht Poliitika Jüri Ratas: valitsuse meeskonnavaim on toonud rahva usalduse
Jüri Ratas: valitsuse meeskonnavaim on toonud rahva usalduse

Jüri Ratas: valitsuse meeskonnavaim on toonud rahva usalduse

juri-ratasKeskerakonna esimees Jüri Ratas ütles erakonna ja valitsuse toetuse tõusu kommenteerides, et tal on siiralt hea meel, et Eesti inimesed toetavad jätkuvalt valitsuse igapäevast tööd tugevama ja ühtsema ühiskonna nimel, mis arvestab ühtmoodi kõigi selle liikmetega.

„Täna avaldatud erakondade toetusnumbrid näitavad väga selgelt, et valijad hindavad uusi mõtteid ja tegusid Eesti poliitikas, mis oli viimastel aastatel takerdunud ideede puudusesse. Valitsuse tubli edenemine haldusreformi osas, jõulised sammud riigireformi elluviimisel, selged otsused majanduse konkurentsivõime parandamisel, edasiminek tervishoiusüsteemi jätkusuutlikkuse tagamisel ning meie tähelepanu sotsiaalsetele probleemidele on üheselt pälvinud ka Eesti inimeste heakskiidu,“ rõhutas Ratas.

„Jätkuvalt kõrge usaldus on tunnustus kogu valitsuse tööle, mida näitab üheselt valitsuserakondade 49%-ni kasvanud toetus opositsiooni 40% vastu. Töötame valitsuses ühtse meeskonnana ja selge plaaniga ning see ei jää märkamata ka valijatel,“ märkis peaminister Jüri Ratas.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga