1. Avaleht
  2. Keskkond
  3. Keskkonnaamet uuendas veebiportaali
Keskkonnaamet uuendas veebiportaali

Keskkonnaamet uuendas veebiportaali

Foto: Vello Veskimäe

Uuenenud keskkonnahariduse veebiportaali on oodatud külastama keskkonna- ja hariduseluga kokku puutuvaid huvilised, eeskätt on portaal heaks abivahendiks kooli- ja lasteaiaõpetajatele. Portaalis on asja- ja ajakohane keskkonnaharidusinfo, loodud on suhtlus-võimalus, see on kasutajasõbralik ja atraktiivne keskkond.

Portaal asub juba tuttaval aadressil www.keskkonnaharidus.ee, lisandunud on mitmeid võimalusi: kalender, foorum, keskuste interaktiivne kaart jpm. Lisatud on rakendusi, mis lihtsustavad oluliselt info kättesaamist ja üles panemist, täiustatud on foto- ja videopanka. Sihtrühmaks on kooli- ja lasteaiaõpetajad, koolijuhid, koolivälise keskkonnaharidusega tegelevad asutused ja organisatsioonid, kohalikud omavalitsused ja laiemalt kogu elanikkond.

„Eelkõige täiustati portaali tehnilist poolt nii, et sinna saab lisaks õppeprogrammidele ja töölehtedele üles laadida mahukamaid õppematerjale. Nii on need igal pool ja ajal kättesaadavad. Samuti aitab portaal vältida õppematerjalide väljatöötamisel dubleerimist,“ sõnab keskkonnaameti keskkonnahariduse juhataja Maris Kivistik.

Registreerimiseks on viis võimalust: registreerimisvorm, Facebook, Google+, ID-kaart ja mobiili-ID rakendus. Kui on soov portaalist ainult infot leida, siis kasutajaks registreerima ei pea.

„Kutsume kõiki portaali aktiivselt kasutama, kasutajaks registeerunutel on võimalus portaali lisada õppematerjale ja -programme, üles laadida fotosid ja videoid ning jagada mõtteid foorumis,“ lisab keskkonnaameti keskkonnahariduse projektijuht Kristjan Sahtel.

Head Uudised GoodNews