Avaleht Eesti elu Kristiine lapsevanemate tugigrupi uue hooaja esimesel kohtumisel räägitakse emotsioonidest
Kristiine lapsevanemate tugigrupi uue hooaja esimesel kohtumisel räägitakse emotsioonidest

Kristiine lapsevanemate tugigrupi uue hooaja esimesel kohtumisel räägitakse emotsioonidest

Alates 2019. aasta septembrist on Kristiine laste ja perede keskuses (Sõpruse pst 5) käinud koos grupp lapsevanemaid, et arutleda ja saada nõu erinevatel teemadel, mis lapse kasvatamisel ette tulevad. Koos käiakse kord kuus, iga kuu kolmandal kolmapäeval ning avatud grupiga on võimalik jooksvalt liituda. Koolitajaks on tunnustatud pereterapeut Sirje Grossmann-Loot. Uue hooaja esimene kohtumine teemal „Kuidas emotsioonidega toime tulla?“ toimub 15. jaanuaril kell 17.30 – 19.00.

„Kristiine lastevanemate tugigrupp alustas kooskäimist 2019. aasta sügisel ja läks kohe hooga käima. Järelikult vajadus sellise tugiteenuse järgi on olemas,“ ütles Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.
Koos käiakse Kristiine laste- ja peredekeskuse uutes valgusküllastes ruumides, kuhu peaks olema mugav tulla nii ühistranspordi kui ka isikliku sõiduvahendiga. Kuna hoones ühes tiivas käib veel remont ja peauksest sissepääs praegu puudub, siis õiged ruumid leiate üles, kui sisenete hoonesse Sõpruse pst poolsest küljest hoovi pool, tulete II korrusele ja oletegi kohal.

Kristiine linnaosa lapsevanemate tugigrupp toimub Kristiine Linnaosa Valitsuse ja Sihtasutus Eesti Lastefond koostöös. Osalemine on tasuta ja kõigile vabatahtlik.

Vestlusgruppi juhib pereterapeut ja ATH tugirühmade pikaaegne juht Sirje Grossmann-Loot (SA Eesti Lastefond). Lisainfo: 514 7440 ja lastefond@elf.ee .

Kristiine lapsevanemate tugigrupi kohtumised 2020. aastal:

15. jaanuar „Kuidas emotsioonidega toime tulla?“
19. veebruar „Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega (ATH) laps, õed-vennad ja teised pereliikmed kodus. Kuidas taastada kodurahu?“
18. märts „Ülienergiline laps vajab tegutsemist: oskused, kohustused, vastutus“
15. aprill „Suhtlemine aktiivsus- ja tähelepanuhäirega (ATH) lapsega. Lapsevanema ja lapse tugevused“
20. mai „Kas toit mõjutab lapse käitumist?“
17. juuni „Kuidas veeta suve? Arutleme lastega seotud teemadel, mis huvi pakuvad“

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga