1. Avaleht
  2. Kultuur
  3. Teater
  4. „Ooperifantoomi“ järgmise hooaja piletid on juba müügil
„Ooperifantoomi“ järgmise hooaja piletid on juba müügil

„Ooperifantoomi“ järgmise hooaja piletid on juba müügil

ooperifantoomAndrew Lloyd Webber´i muusikali „Ooperifantoom“ järgmise hooaja piletid on juba müügil.

Tuleval hooajal antakse ühtekokku 24 „Ooperifantoomi“ etendust, neist 8 Tallinnas Nokia Kontserdimajas. Vaata lähemalt SIIT.

Etenduste ja piletite arv on piiratud, kokku on Vanemuisel õigus anda vaid 40 etendust. „Ooperifantoom“ etendub eesti keeles, inglise- ja soomekeelsete subtiitritega. Vanemuine on kolmas teater maailmas, kellel lubatakse luua maailma kõige kaitstuma helilooja kõige ihaldatumast muusikalist uus lavastus.

Richard Stilgoe & Andrew Lloyd Webberi libreto põhineb Gaston Leroux romaanil „“Le Fantome de’l’Opéra“. Lavastab Georg Malvius. Charles Hart´i ja Richard Stilgoe laulutekstid on eesti keelde tõlkinud Leelo Tungal. Muusikaline juht ja dirigent on Tarmo Leinatamm, dekoratsioonide autor Iir Hermeliin, kostüümikunstnik Ellen Cairns, valguskunstnik Palle Palmé ja videokunstnik Taavi Varm.Fantoomi rollis on Stephen Hansen (Norra) ning Christine osas Maria Listra või Hanna-Liina Võsa. Teistes kandvamates rollides on Koit Toome, Pirjo Püvi, Kristina Vähi, Aivar Kaseste, Reigo Tamm ja Lauri Liiv.

Osalevad ka Vanemuise sümfooniaorkester, rockbänd, Vanemuise ooperikoor ja balletitrupp.

Andrew Lloyd Webberi muusikal „Ooperifantoom“ esietendub 4. oktoobril 2014 Vanemuise suures majas ja 30. oktoobril Nokia Kontserdimajas.

Piletid on müügil Vanemuise kassades, samuti Piletilevi, Piletimaailma ja Ticketpro (külalisetendused Nokia kontserdimajas) müügikohtades üle Eesti ning interneti müügikeskkonnas.

Head Uudised GoodNews