1. Avaleht
  2. Eesti elu
  3. Otepää ootab fotosid sinimustvalgest lipust
Otepää ootab fotosid sinimustvalgest lipust

Otepää ootab fotosid sinimustvalgest lipust

4. juunil 2024 on Eesti lipu 140. aastapäev. Otepää Kultuurikeskused ja Otepää Vallavalitsus kustuvad kõiki üles saatma erinevatel aastaaegadel tehtud sinimustvalgeid fotosid teemal „Minu sinimustvalge 140“.

Oodatud on kõik fotod koos perega või sõpradega või üksi, kus kaaslaseks on Eesti lipp. Fotol võivad olla toredad tegevused, maastikupildid, fotod lähedaste ringis ja muud põnevat. Kaaslaseks fotodel peab olema sinimustvalge rahvuslipp. Pilt võib olla ka varasemast ajast ning soovi korral võib kirjutada, mida see foto omanikule tähendab. Ootame fotosid erinevatest aastaaegadest ning sündmustest.

Ootame fotosid erinevatest aastaaegadest ning sündmustest.

Kõikidest laekunud fotodest tehakse talvepealinn Otepää Facebookis virtuaalnäitus, kus valitakse rahvahääletuse teel välja parimad fotod. Lisaks sellele teeb oma valiku fotokonkursi žürii.

Parimatest rahvahääletuse teel ja žürii poolt valitud fotodest tehakse Otepää Keskväljakule Eesti lipu päevaks fotonäitus. Parimate fotode autorid saavad auhinnaks Otepää valla ja Otepää Kultuurikeskuste logoga meened.

  • Korraldajatel on õigus laekunud fotosid kasutada Otepääga seotud sotsiaalmeedias, valla kodulehel ja trükistes mittekommertslikel eesmärkidel tasuta, ilma autoritasu maksmata.
  • Fotod palume saata hiljemalt 16. aprilliks 2024 e-posti aadressile minufoto@otepaa.ee
  • Kirja tuleb panna foto autor ja pildistamise aeg ning koht. Fotod peavad olema jpg-formaadis ja lühem külg vähemalt 3000 px. Üks autor võib saata kuni 6 fotot.
Head Uudised GoodNews