Avaleht Eesti elu PALJU ÕNNE! Bingo Lotoga 189 660 eurot võitnud mängija vormistas võidu
PALJU ÕNNE! Bingo Lotoga 189 660 eurot võitnud mängija vormistas võidu

PALJU ÕNNE! Bingo Lotoga 189 660 eurot võitnud mängija vormistas võidu

PALJU ÕNNE! Bingo Lotoga 189 660 eurot võitnud mängija vormistas võidu15.juuli Suure Lotokolmapäeva telesaates loositi välja Bingo Loto jackpot summas 379 320,80 eurot, mis läks sedapuhku jagamisele kahe lotomängija vahel. Võidupiletid olid ostetud internetist ja Järvakandi Kandi Konsumist.
Järvakandist võidupileti ostnud mees käis täna koos pojaga ka juba Eesti Lotos oma 189 660,40 euro suurust võitu vormistamas.

Pensionipõlve pidav Raplamaa mees sai oma võidust teada Lotokolmapäeva telesaadet vaadates, arvates küll esmalt, et küllap on ta midagi valesti üles märkinud. Kuna tegemist on mehe esimese suurema võiduga, oli üllatus seda suurem.

Et tegemist on viiekordse vanaisa ning juba ka vanavanaisaga, plaanib võitja lisaks kodu remondile osa rahast kindlasti ka oma lähedaste heaks kasutada.

Täna vormistas oma võidu ka 15.juulil Viking Lotto kohaliku 5+1 võidutasandiga 74 766,40 eurot võitnud mängija. Tegu on juba aastaid iganädalaselt Viking Lottot mänginud mehega, kes plaanib oma võidu investeerida.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga