1. Avaleht
  2. Kultuur
  3. Teater
  4. POLYGONI TEATRISADAM! Noblessneris avatakse uus teatrihooaeg
POLYGONI TEATRISADAM! Noblessneris avatakse uus teatrihooaeg

POLYGONI TEATRISADAM! Noblessneris avatakse uus teatrihooaeg

Noblessneri
Foto: Arno Mikkor

Polygoni Teatrisadam avab Noblessneris uue teatrihooaja. Juunis toob teater Noblessneri sadamalinnakusse elevust kahe Jaan Tätte näidendiga “Sild” ja “Palju õnne argipäevaks”.

Noblessner Arenduse juhatuse esimehe Ivar Piirsalu sõnul sobivad sadamalinnak ja teater väga hästi kokku. “Noblessnerit tuntakse täna kohana, mis lisaks merelistele tegevustele pakub ka kultuurilisi elamusi. Arendame siinset sadamalinnakut unistuste elupaigaks Tallinna ühes maalilisemas mereäärses piirkonnas, millel on põnev ajalugu ja pikaajaline kultuurisündmuste traditsioon,” rääkis Piirsalu.

Polygoni Teatrisadama etendused algavad 13. juunil, mil vaatajate ette tuuakse Jaan Tätte “Sild”, mis räägib armastusest ja selle puudumisest. “Sild” on mängukavas ka 14. juunil ning mõlemal õhtul algavad etendused kell 19.00.

Noblessneri2
Foto: Arno Mikkor

Eelmise suve menulavastust “Palju õnne argipäevaks” on sel suvel võimalik näha vaid kolmel korral ja ainult Polygoni Teatrisadamas. Etendus, mille autoriks on samuti Jaan Tätte ja mis räägib meie igapäevastest suhetest, mida kooseluseadus ei lahenda, on mängukavas 16., 17. ja 18. juunil kell 19.00.  Mängivad Inga Lunge, Karin Rask, Maarius Pärn, Toomas Täht. Etenduse lavastaja on Tamur Tohver, kunstnik Kalju Kivi ja muusika autor Andrus Rannaääre.

Noblessneri3
Foto: Arno Mikkor

Juulis näeme Polygoni Teatrisadama etendusi Tallinna Merepäevade ajal, mil publiku ette tuuakse taas Tätte “Sild”. Etendused toimuvad 15. ja 16. juulil kell 16.00. Mängivad Polygoni teatrikooli 30+ rühma täiskasvanud. Lavastaja on Tamur Tohver.

Noblessneri4
Foto: Arno Mikkor

Etenduse pileteid on võimalik osta Polygon Teatri kodulehelt http://www.poly.ee/kava, Piletilevist ja vabade kohtade olemasolul enne algust kohapealt.

Lisaks Polygoni Teatrisadamale pakuvad Noblessneris huvilistele tegevust ka Eesti Kunstiakadeemia sepikoda ja Noblessneri purjetamiskool.

Head Uudised GoodNews