Avaleht Eesti elu REEGLID I Mupo tuletab meelde, et eriolukord ei vabasta kohustusest järgida liikluskorraldust ja kehtestatud reegleid
REEGLID I Mupo tuletab meelde, et eriolukord ei vabasta kohustusest järgida liikluskorraldust ja kehtestatud reegleid

REEGLID I Mupo tuletab meelde, et eriolukord ei vabasta kohustusest järgida liikluskorraldust ja kehtestatud reegleid

Mupo täheldab linlaste seas levima hakanud uut tendentsi – rikkumiste korral, eriti mis puudutab valesti parkimist, hakatakse süüdistama eriolukorda.

“Ega eriolukord ei ole juurde tekitanud uusi autosid, pigem on inimesed kodukontorites või üldse kodusemad ja seetõttu on parkimisega kitsas. Tegelikult on sama olukord olnud õhtuti, tööpäevajärgsel ajal, aga nüüd on see kandunud meie igapäevaellu,” ütles Mupo menetluse- ja piikonnatöö osakonnajuht Triin Uudeväli.

Mupo tuletab inimestele meelde, et eriolukord ei vabasta kohustusest järgida liikluskorraldust ja kehtestatud reegleid. Vastasel korral võib tekkida olukord, kus operatiivautod – kiirabi ja pääste ei jõua abivajajani, sest ligipääs on sõidukitega blokeeritud või raskendatud.

Mupo kõnekeskusesse tehtud kõnede põhjal võib öelda, et  eriolukord on linnakodanike tavalise elukorralduse ning – rütmi tuntavalt muutnud. Kehtestatud piirangud häirivad inimesi ja seda seda väljendatakse üsna selgelt 14410 numbrile helistades.

Mupo tuletab meelde – eriolukorra mõte on püsida kodudes ja võimalikult vähe liikuda välitingimustes. Mida rohkem me seda reeglit praegu järgime, seda kiiremini lõpeb ka eriolukord. Väljas liikumist ja suhtlemist tuleks kindlasti piirata ja mõistlikult reguleerida!

Noored, teie sõbrad on vaid ühe hiirekliki kaugusel! Kasutage nüüd vabalt oma võimalust – suhelge virtuaalselt!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga