1. Avaleht
  2. Eesti elu
  3. Reservväelased saavad nädala jooksul rongiga tasuta sõita!
Reservväelased saavad nädala jooksul rongiga tasuta sõita!

Reservväelased saavad nädala jooksul rongiga tasuta sõita!

28. aprillist – 5. maini toimub Kaitseministeeriumi eestvedamisel reservväelaste nädal, mille jooksul saavad reservväelased Elroni rongides tasuta sõita.

„Rongid tõid Eestile Vabadussõjas vabaduse ja aitavad seda ka hoida,“ ütles Elroni turundusjuht Mariis Adamberg. „Reservväelaste nädalal väärtustame neid Eesti inimesi, kes panustavad isiklikust ajast reservväelastena Eesti julgeoleku hoidmisesse ja tagamisse.“

Reservväelaste nädalal väärtustame neid Eesti inimesi, kes panustavad isiklikust ajast reservväelastena Eesti julgeoleku hoidmisesse ja tagamisse.

Kaitseministeeriumi korraldatava reservväelaste nädala jooksul saavad Elroni rongides reservväelased kõikidel liinidel ja väljumistel tavaklassis tasuta sõita (ei hõlma numereeritud istekohtadega I klassi).

  • Pakkumine kehtib ajateenistuse läbinud reservväelastele seda kinnitava tõendi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel.
  • Reservväelased saavad vajaliku tõendi alla laadida kaitseväeteenistuse veebist.
  • Elron (AS Eesti Liinirongid) on riigile kuuluv operaatorfirma, mis korraldab Eesti Raudtee AS ja Edelaraudtee AS-le kuuluval raudteel reisirongiliiklust. 2023. aastal tehti Elroni rongidega 7,83 miljonit reisi.
Head Uudised GoodNews