Avaleht Eesti elu SÜNNIPÄEV! Jääaja Keskus tähistab sünnipäeva
SÜNNIPÄEV! Jääaja Keskus tähistab sünnipäeva

SÜNNIPÄEV! Jääaja Keskus tähistab sünnipäeva

Jääaja Keskus
Foto: Jääaja Keskus

10. juulil tähistab Saadjärve kaldal asuv Jääaja Keskus oma neljandat sünnipäeva. Sünnipäevaprogramm on täis tegevusi igas vanuses külastajatele. Loomulikult ei puudu sünnipäevalt ka tort ning mõnus kontsert.

Jääaja Keskuse juubelieelne sünnipäev toimub 10. juulil kell 11-19. Kavas on traditsiooniliselt tasuta giidiekskursioonid majas, parvereisid Saadjärvel, kell 17 pakutakse kõigile külalistele torti ning sünnipäeva lõpetab Karl-Erik Taukari ja Eric Kammiste akustiline kontsert keskuse aatriumis.

Selleaastasel sünnipäeval on aga keskuses esimest korda külas ning lapsi lõbustamas Frozen multifilmist tuntud lumekuninganna Elsa koos oma sõbra Olafiga. Elsa töötoas saab võluda lund, meisterdada, mängida ning teha näomaalinguid. Elsa töötuba on avatud kell 13-16 ning sobib igas vanuses huvilistele. Lisaks lõbustab lapsi terve päeva jooksul ka Jääaja Keskuse maskott. Ilusa ilma korral saab sõita ponidega, Saadjärve jahtklubi purjekaga ning hüpata batuudil.

Sünnipäeva üritus avatakse kell 11 JJ-Street eliitrühmade tantsu saatel. Esimesi külalisi ootavad keskuses üllatused. Terve päeva on avatud kohvik ning külalisi ootab palju põnevaid üllatusi ja tavapärasest erinevaid tegevusi.

„Jääaja Keskuse sünnipäev on alati olnud nii töötajatele endile kui ka kohalike elanike jaoks väga oodatud sündmus – nagu seda on ju kõik sünnipäevad. Me tahame igal aastal pakkuda külaliste jaoks midagi uut ja toredat ning et keskuse külastamine ja meie sünnipäev oleks kõigi jaoks mõnus ja meeldejääv sündmus“ ütles keskuse turundusjuht Sigrid Sepp.

2012. aasta turismiobjektiks ja aasta keskkonnateoks valitud Saadjärve kaldal paiknev Jääaja Keskus on populaarteaduslik meelelahutuskeskus, mille eesmärgiks on tutvustada jääaega, selle jälgi Eestimaal ning anda aimu meie tulevikust. Jääaja Keskuse peamisteks tõmbeobjektideks on elusuuruses mammutid, lastele mõeldud mängukoobas ning igas vanuses külastajate jaoks põnevad interaktiivseid tegevused.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga