Avaleht Eesti elu SUURED TEOD I Tallinn ootab nominente noorsootöö tunnustuskonkursile „Suured teod“
SUURED TEOD I Tallinn ootab nominente noorsootöö tunnustuskonkursile „Suured teod“

SUURED TEOD I Tallinn ootab nominente noorsootöö tunnustuskonkursile „Suured teod“

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet korraldab juba kuueteistkümnendat korda noorsootöö valdkonna tunnustuskonkursi “Suured teod”, et esile tuua pealinna noorsootöösse panustanud inimesi, organisatsioone, tegusid ja vabatahtlikuna tegutsenud noori.

Abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul on tunnustamine väga tähtis, kuna nii saadetakse valdkonnas tegutsejatele sõnum, et töö, mida nad teevad, on oluline ja väärtustatud. “Soovime konkursiga näidata, et teod, mis on korraldatud noorte endi poolt ja heaks, on olulised ja tunnustamist väärt. Märkame tegijaid enda ümber ja esitame nad konkursile,” rääkis abilinnapea. 

Nomimente oodatakse kokku viies kategoorias: Tallinna aasta noorsootöötaja, Suured teod Tallinna noortele, Tallinna noorte suured teod, Tallinna aasta noor vabatahtlik ja Tallinna aasta noorteühendus.

Nominente võivad esitada nii üksikisikud kui ka juriidilised isikud, kaasa arvatud nominent ise. Tunnustuskonkursi „Suured teod 2020“ tähtajaks on 10. jaanuar 2021. Lisainfot kategooriate ja tingimuste kohta leiab Tallinna veebilehelt