1. Avaleht
  2. Eesti elu
  3. Televisioonil on jõud ühendada! „Eestimaa uhkus“ ühendabki head inimesed ja headuse
Televisioonil on jõud ühendada! „Eestimaa uhkus“ ühendabki head inimesed ja headuse

Televisioonil on jõud ühendada! „Eestimaa uhkus“ ühendabki head inimesed ja headuse

Pühapäeval on TV3 eetris tänugala „Eestimaa uhkus“, kus tunnustatakse lihtsaid ja kangelaslikke inimesi. Ka seekord on auväärse tiitli saajad pärit Eesti eri paikadest – pealinnast Setomaani.

TV3 traditsiooniline tänugala „Eestimaa uhkus“ toimub tänavu juba neljateistkümnendat korda. Galal tunnustatakse ja tänatakse lihtsaid inimesi, kes on meie väikese riigi uhkuseks, sest on korda saatnud enamat, kui neilt oodatagi oskaks, olles meile kõigile oma eriliste ja kangelaslike tegudega eeskujuks.

Galal tunnustatakse ja tänatakse lihtsaid inimesi, kes on meie väikese riigi uhkuseks, sest on korda saatnud enamat, kui neilt oodatagi oskaks.

Foto: TV3

TV3 Grupp Eesti tegevjuhi Signe Suure kinnitusel on „Eestimaa uhkuse“ korraldamine TV3 südameasi, sest tänugala kannab edasi olulisi väärtusi. „Televisioonil on jõud ühendada ning „Eestimaa uhkus“ ühendabki head inimesed ja headuse. Usun, et praegusel keerulisel ja äreval ajal on oluline hoida kokku, tõstes esile positiivsust ja headust, sest just see on edasiviiv jõud. Meie kangelaste lood on õpetlikud ja inspireerivad, kinkides meile südamesoojust, aga ka usku ja lootust. „Eestimaa uhkus“ on kui teeviit, mis innustab meid väärtustama kogukonda ja tunnustama hoolivust ning julgust märgata ja toetada,“ selgitas Signe Suur.

Televisioonil on jõud ühendada ning „Eestimaa uhkus“ ühendabki head inimesed ja headuse. Usun, et praegusel keerulisel ja äreval ajal on oluline hoida kokku, tõstes esile positiivsust ja headust, sest just see on edasiviiv jõud.

Signe Suur. Foto: TV3

Kõigi kangelaste kohta tegi rahvalt laekunud vihjete põhjal valiku žürii, kuhu tänavu kuuluvad rahvusvaheliselt tunnustatud dirigent ja helilooja Kristjan Järvi; näitlejanna ja õppejõud Elina Reinold; spordibioloog ja professor Kristjan Port; lauljatar ja muusik Getter Jaani; olümpiavõitja, spordiedendaja ja treener Erki Nool; TV3 Grupp Eesti tegevjuht Signe Suur ning armastatud laulja ja muusik Ivo Linna žürii esimehena.

„Eestimaa uhkus“ jõuab vaatajateni Liina Kanarbiku ja Marek Lindmaa juhtimisel Tallinna Reaalkooli aulast, kus oma kohalolekuga austavad kangelasi paljud avaliku elu tegelased. Ka sel aastal pälvivad Eestimaa uhkuse tiitli saajad klaasikunstnik Agnes Tormi loodud tänuauhinna.

  • Aasta üks kauneimaid tänugalasid „Eestimaa uhkus“ on TV3s pühapäeval kell 19.30.
Head Uudised GoodNews