Avaleht Eesti elu Viljandis tähistatakse emadepäeva linna läbiva mänguga
Viljandis tähistatakse emadepäeva linna läbiva mänguga

Viljandis tähistatakse emadepäeva linna läbiva mänguga

Laupäeval, 8. mail kutsuvad Sakala Keskus ja Viljandi linn peresid tähistama emadepäeva vabas õhus liikudes.

„Praeguses olukorras ei ole võimalik siseruumides sündmusi korraldada ja nii otsustasimegi kutsuda pered õue emadepäeva tähistama. Korraldame selle tähtpäeva puhul liikumismängu „Emale rõõmuks”,” selgitab Sakala Keskuse direktor Jaanus Kukk.

Emadepäeva liikumismäng „Emale rõõmuks” on mäng, mis juhatab osalejad liikuma Viljandi kesk- ja vanalinna ning Viljandi järve randa. Teekonnal läbitakse üheksa tegevuspunkti.

„Tegevused, milles osalemine võiks rõõmustada kogu peret, on mängu teekonnale koostanud meie head koostööpartnerid: Viljandi linnaraamatukogu, Viljandi Perepesa, Pärimusmuusika ait, Viljandi joogakeskus, VANT/Viljandi Avatud Noortetuba, Viljandi Muuseum, Viljandi Kunstikool, Viljandi Huvikool, Viljandi spordikeskus, Viljandi JK Tulevik,” ütleb Jaanus Kukk.

Sellel teekonnal on perega võimalik harrastada joogat, mängida korv- ja jalgpalli, kuulata vabaõhukontserti, osaleda aardejahil, end koos perega pildistada, maalida, istutada lille, lahendada ülesandeid, lugeda luuletusi, jagada meenutusi ja veel palju muud toredat.

Koostööpartnerid ergutavad ka auhindadega.