Avaleht Eesti elu MUSTA KASSI KUU I Oktoobris saab musta kassi viia varjupaigast koju 1 euroga
MUSTA KASSI KUU I Oktoobris saab musta kassi viia varjupaigast koju 1 euroga

MUSTA KASSI KUU I Oktoobris saab musta kassi viia varjupaigast koju 1 euroga

Väike must – see on klassika ja alati moes. Miks siis mustad kassid varjupaikadesse teistest kauemaks kipuvad jääma? Kas tegu on ikka nõiakassiga? Vaadates nõiasaadete populaarsust teleekraanidel, siis loodab Varjupaikade MTÜ, et paljud kassitahtjad soovivad enda kõrvale just veidike salapära ja maagiat. Ei ole midagi kaunimat, kui läikiv-siidine must karv ning selle sees kaks säravat smaragdrohelist või merevaigukarva kalliskivi. Mustad kassid on seda väärt, et lubada endale sellist luksust.

Varjupaikade MTÜs on traditsiooniks saanud, et oktoobris tähistatakse musta kassi kuud. Sel aastal juba seitsmendat korda. Musta kassi kuu vältel saab kuuest varjupaigast viia musta kassi koju tavapärase loovutustasu asemel vaid 1 euroga.

Oktoobrikuu jooksul saavad soovijad tutvuda mustade kasside eksklusiivgaleriiga tutvuda ning tulevast pereliiget külastada.

Musta kassi kuu kampaaniaga liitub ka Nurr, kes kingib iga oktoobris ostetud Nurri toote kohta ühe sendi varjupaiga kassidele. Kes arvab, et seda on vähe, siis Nurr toob oktoobris Kalevi kommipoodidesse ja e-poodi müüki ka spetsiaalse annetusšokolaadi, kus kogu müügitulu läheb täies ulatuses kassidele. Toeta kasse ja osta oktoobris Nurri tooteid!

Loe lähemalt siit.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga