Home Eesti elu Nõmme otsib lumemurdjat 2023
Nõmme otsib lumemurdjat 2023

Nõmme otsib lumemurdjat 2023

Tallinnas valitakse taas linna parimat lumemurdjat. Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet kuulutas välja konkursi „Tallinna linna lumemurdja“, mille peamiseks eesmärgiks on tunnustada tublisid majahoidjaid. Kandidaate on võimalik üles seada kuni 31. märtsini.

Nõmme linnaosa vanem Karmo Kuri kutsub üles kõiki Nõmme inimesi märkama tublisid majahoidjaid, kes hoiavad korras kas oma erakinnistut või hoolitsevad korteriühistu ümbruse eest. „Hindamise põhikriteeriumiteks talvele omaselt lume- ja libedusetõrje, aga ka kõik muud majahoidja tööülesanded nagu riigilipu heiskamine ja maha võtmine ning üleüldine puhastusala korrashoid. Usun, et Nõmmel on tunnustust väärt majahoidjaid palju, mistõttu kutsun neid linnaosavalitsusele aktiivselt üles andma. Esitatud kandidaatide seast valime välja kolm parimat, kes lähevad üle linnalisele konkursile,“ rääkis Kuri.

Konkursile „Tallinna linna lumemurdja“ võivad kandidaate esitada kõik linnaelanikud. Oma kandidaatidest saab teada anda linnaosadevalitsustele e-posti teel kuni 31. märtsini. Korraldustoimkond valib 11. aprilliks välja talve kõige eeskujulikuma majahoidja, kes pälvib tiitli „Tallinna linna lumemurdja“, ning kaks tunnustust väärivat majahoidjat. Auhinnaks konkursi võitjatele on Espak ehituspoe kinkekaardid.

  • Kandidaati esitades tuleb teatada kandidaadi nimi ja tema poolt puhastatava ala täpne aadress ning kandidaadi esitaja nimi ja kontaktandmed.
  • Nõmme linnaosa kandidaate saab esitada Nõmme linnaosa valitsuse e-postile nomme@tallinnlv.ee.