Avaleht Eesti elu OLE TEADLIK I Haabersti randadesse ja Õismäe tiigi äärde paigaldati ajutised WC-d
OLE TEADLIK I Haabersti randadesse ja Õismäe tiigi äärde paigaldati ajutised WC-d

OLE TEADLIK I Haabersti randadesse ja Õismäe tiigi äärde paigaldati ajutised WC-d

Haabersti linnaosavalitsuse tellimusel paigaldati sel nädalal Õismäe tiigi äärde ajutine WC. Lisaks on paigaldatud ajutised välikäimlad ka Harku järve äärde ning Kakumäe randa.

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et kui avalikkuses on rohkelt kõneainet pakkunud avalikes randades WC nõude puudumine, siis Haabersti kahes rannas on ajutised WC-d paigaldatud. Lisaks on käimla paigaldatud ka Õismäe tiigi äärde, mille promenaad ja pargiala on kujunenud linnaosa elanike seas populaarseks vaba aja veetmise paigaks. „Eelmisel suvel, kui esmakordselt lasime WC tiigi äärde paigaldada, oli elanike rohke tagasiside väga positiivne,“ rääkis linnaosavanem. Ta lisas, et hetkel on Õismäe tiigi ääres tegemist siiski ajutise lahendusega kuni on võimalik sinna rajada püsivam lahendus.

„Linnaosavalitsus teeb iga päev tööd selle nimel, et parandada linnaosa elanike heaolu ja muuta linnaosa atraktiivsemaks. Loodan, et pahatahtlikud inimesed ei tööta sellele vastu ning WC püsib tiigi ääres sügiseni sellisena, nagu see sinna pandi,“ ütles Hanimägi ning lisas, et kui elanikud märkavad linnaosas vandaalitsemist, siis tuleks sellest teada anda nii politseile kui ka linnaosavalitsusele.

Haaberstis on üheksa avalikku WC-d. Randades on tualetid kuni rannahooaja lõpuni ning Õismäe tiigi ääres oktoobrini.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga