Avaleht Kultuur Film Täna esilinastub Maarit Lalli tragikomöödia “Kuues kord”
Täna esilinastub Maarit Lalli tragikomöödia “Kuues kord”

Täna esilinastub Maarit Lalli tragikomöödia “Kuues kord”

0

Kuudes_kerta1Alates tänasest on kinodes Maarit Lalli (Soome) tragikomöödia “Kuues kord”, kus ühte olulist kõrvalosa mängib Eesti muusik ja laulukirjutaja Stig Rästa, kelle loomingut samuti filmis kuulda saab, sealhulgas lugu “Goodbye to Yesterday”.

„Kuues kord“ on tragikomöödia seksisõltlastest: naisest, kes teab kuidas „jah“ öelda ning mehest, kes ei tea kuidas „ei“ öelda.

Kuudes_kerta

Annika (Pihla Viitala) on eradetektiiv, isehakanud ja mitte kõige parem oma töös. Ricky (Antti Luusuaniemi) on kinnisvaramaakler – mees, kellel on vaja kahte kalendrit, ühte töö ja teist naiste jaoks. Annika ja Ricky kohtuvad. Kõik, mida Annika tahab, on seks, ning Ricky jaoks on see igati sobiv. Suhe toimib hästi vastastikusel mõistmisel – kuni kuuenda korrani. “Kuues kord” on portree kaasaegsetest linnainimestest, kes oma elu rõõmsalt segamini pööravad.

Kuudes_kerta_2

Stsenaarium ja režii Maarit Lalli, operaator Teppo Högman.
Osades:  Pihla Viitala, Antti Luusuaniemi, Minna Haapkylä, Stig Rästa, Arja Saijonmaa, Dick Idman, Pirkka-Pekka Petelius, Esko Salminen, Reino Nordin, Aksa Korttila, Sebastian Rejman jt.

VAATA TREILERIT!

mm

Kommentaarid