Avaleht Eesti elu TASUTA ÕIGUSABI! Eesti Juristide Liit osutab Tallinna Linnakantseleis tasuta õigusabi
TASUTA ÕIGUSABI! Eesti Juristide Liit osutab Tallinna Linnakantseleis tasuta õigusabi

TASUTA ÕIGUSABI! Eesti Juristide Liit osutab Tallinna Linnakantseleis tasuta õigusabi

Tasuta õigusabiEesti Juristide Liit on pikalt pakkunud Tallinna Linnakantseleis (Vabaduse väljak 7) tasuta õigusnõustamise teenust. 28. augustini osutavad õigusabi üliõpilased Gerli Helene Gritsenko, Karin Tartu, Olga Kuulme, Ann-Enel Valter, Piret Rummi, Marit Rüüsak ja Kätlin Robas. Üliõpilased võtavad kliente vastu tööpäeviti 10.00-14.00.

Tasuta õigusabi osutatakse Linnakantseleis selleks ettenähtud boksis. Esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti osutatakse õigusabi eesti keeles, teisipäeval ja neljapäeval vene keeles.

Õigusnõustajad on valmis vastama linnaelanike kõikidele põhilistele õigusalastele küsimustele erinevatest valdkondadest (perekonnaõigus, tööõigus, pärimisõigus, üüri- ja võlasuhted jne). Keskmiselt on ühe kliendi nõustamiseks aega 20 minutit.

“Tallinna Linnakantseleis on Eesti Juristide Liit osutanud õigusabi juba pikka aega. Ühest küljest on see hea võimalus õigusüliõpilastel enda juba omandatud teadmisi praktikas rakendada ning teisalt saavad Tallinna elanikud oma põhilistele probleemidele lahenduse. Tuleb aga silmas pidada, et tegu on üliõpilastega, kel pole veel pädevust iseseisvalt kohtutesse dokumente koostada ning keerulisemate probleemide lahendamine nõuab rohkem aega,” märkis Eesti Juristide Liidu noorjuristide projektijuht Katarina Kiiver.

Nõustamine toimub Tallinna Linnakantseleis iga päev 10.00-14.00 elava järjekorra alusel.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga