Avaleht Tunnustus TUNNUSTUS! Eesti parim Boutique hotell on “Frost”
TUNNUSTUS! Eesti parim Boutique hotell on “Frost”

TUNNUSTUS! Eesti parim Boutique hotell on “Frost”

Veidi enam kui aasta tagasi avatud Boutique hotell „FROST“ võitis Annual World Luxury konkursil Eesti parima Boutique hotelli tiitli, olles Eestist ainus väljaspool Tallinna olev võitja.

Tallinna hotellidest said oma kategoorias auhinnad Hilton Tallinn Park, Swissôtel Tallinn ja Solo Sokos Hotel Estoria.

World Luxury Hotel Awards’i  antakse välja alates 2006. aastast, tegemist on rahvusvaheliselt tunnustatuima organisatsiooniga, mis valib luksushotellidest välja parimad, arvestades nii hoonet, disaini kui ka teeninduse kvaliteeti. Võtjad selguvad hääletuse teel, sel aastal hääletas oma lemmikute poolt nelja nädala jooksul ligikaudu 300 000 inimest üle maailma.

Auhinnatseremoonia toimus 2. detsembril k.a. Shveitsis St. Moritzas asuvas Kulm hotellis, kus seda käisid vastu võtmas hotelli omanikud Mare ja Alo Liidemaa.

Alo Liidemaa

Aastane töö on näidanud, et Boutique hotell FROST on saavutanud kindla positsiooni mitte ainult Eestis vaid ka rahvusvahelisel turul ning selle tunnustuseks on nüüd ka väärikas rahvusvaheline auhind.

„Kui Pärnusse hotelli planeerisime, olime veidi kahtlevad Boutique hotelli rajamise suhtes aga kuna see stiil on meile endile kõige südamelähedasem, otsustasime siiski riskida,“ kirjeldas algust hotelli juht Mare Liidemaa. „Oleme veidi enam kui aasta jooksul võõrustanud sadu ja sadu rahulolevaid külalisi ning pea igaüks soovib siia tagasi tulla, parimat tunnustust oma tööle on raske leida,“ tunnistab Liidemaa.

Mare Liidemaa

Luksuslikus Pärnu kesklinna sisehooviga Boutique hotellis asub 7 omanäolist sviiti ning 7 eridisainiga apartementi, kokku mahutab hotell 55 inimest. Hotelli sviidid ja apartemendid on kõik erineva kujunduse ja planeeringuga, sisekujunduses on elegantselt kokku sulatatud ajaloolised elemendid kaasaegse disainiga. Kuninga tn maja viimasel korrusel on kaks suurt rõduga apartementi, ühes on ka täisvarustuses nõupidamiste tuba. Hoonete eriline valguslahendus muudab ajaloolise kompleksi ja sisehoovi eriliselt romantiliseks.

Majas asuvad lisaks restoran „Mon Ami, FROST ilusalong ning kodukujunduse kaupu pakkuv Home Butiik.

Kommentaarid