Avaleht Kunst Kunst valitseb INSPIREERIVALE LOENGULE LISAKS KINGITUSEKS KUNSTIELAMUS! Tiibeti munga loengu külastamine kingib lisaks kunstielamuse
INSPIREERIVALE LOENGULE LISAKS KINGITUSEKS KUNSTIELAMUS! Tiibeti munga loengu külastamine kingib lisaks kunstielamuse

INSPIREERIVALE LOENGULE LISAKS KINGITUSEKS KUNSTIELAMUS! Tiibeti munga loengu külastamine kingib lisaks kunstielamuse

Tenzin Priyadarshi16Neil huvilistel, kes on soetanud või soovivad veel osta 6-eurose pääsme Tiibeti munga ja õpetlase Tenzin Priyadarshi Ronpoche loengule, mis toimub juba homme, kell 18.30 Tallinna Raekojas, on ostetud pääsmega võimalik külastada ka samas asuvat näitust “Kunst valitseb”, kuhu on välja pandud saksa ja flaami kunstnike 15. -17. sajandist pärit ainulaadsed maalid.

Auväärne Tenzin Priyadarshi esineb 6. augustil kell 18 loenguga “Vabastav kunst” ja teema seondub näitusega “Kunst valitseb”, kus on eksponeeritud ligi 100 originaalteost Lääne-Euroopa vanadelt meistritelt. Näitus loob loengule intrigeeriva fooni, tuues kokku tänase maailma, vana Euroopa moraali läbi tollaste kunstiteoste ja budistliku analüüsi loomingu meelivabastavast toimest.

Tenzin Priyadarshi esineb ka reedel kell 18 Hopneri majas ning seal on jutuks budismi, areneva meele ja areneva tehnoloogia koosmõju, see on pilguheit uue massikommunikatsiooni ja arenevate tehnoloogiate ajastu eetikale. See loeng on tasuta.

Loengutele saab registreeruda SIIN!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga