Avaleht Poliitika Tarmo Kriis: kõik peaministrikandidaadid peaksid välja käima majanduse restardikava
Tarmo Kriis: kõik peaministrikandidaadid peaksid välja käima majanduse restardikava

Tarmo Kriis: kõik peaministrikandidaadid peaksid välja käima majanduse restardikava

Tarmo Kriis
Tarmo Kriis
Foto allikas: Pealinn

Tööandjate Keskliidu endine juht ja Riigikogu kandidaat Tarmo Kriis leiab, et kõik peaministrikandidaadid peaksid välja käima omapoolse majanduse restardikava.

“Eesti majandusele uue ja stabiilse kasvuhoo sisse saamine on nende valimiste põhiküsimus, meeldigu see erakondadele või mitte,” ütles Kriis, “valitsus ja riik ei saa end distantseerida majanduse ja palgaküsimustest. Eesti probleemideks on ligipääs kapitaliturgudele, rahvusvahelised suhted ja madalate palkade küsimus. Nende lahendamisega tuleb tegeleda.”

Kriis rõhutas, et ühiskond ootab majanduse restardikava kõigilt peaministrikandidaatidelt. “Kui Mart Laar ja Tiit Vähi majanduse üle meedias debateerima asusid, siis Edgar Savisaar on peaministrikandidaadina siiani ainsana omapoolse majanduse restardikava pakkunud. Ma loodan väga, et ülejäänud kandidaadid valitsusjuhi kohale ei suhtu sellesse teemasse ükskõikselt.”

“Järgmise nelja aasta jooksul vajame kõige enam aktiivset majanduse juhtimist. Senise majanduspoliitikaga ei ole enam võimalik edasi minna, me vajame muutuseid,” lisas Kriis.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga